Datum upisa : 17.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Belgrade

Gol golmana u portugalskom kupu Empty
PočaljiNaslov: Gol golmana u portugalskom kupu   Gol golmana u portugalskom kupu EmptyPon Okt 19, 2009 3:09 pm

Utakmice treće runde eliminacija portugalskog Kupa nisu donele iznenađenja, vodeći klubovi su obezbedili plasman u sledeće kolo.

Porto, Benfika i Sporting do plasmana u sledeće kolo stigli su ubedljivim pobedama i bez primljenog gola, a uspešni su bili i fudbaleri ostalih prvoligaških ekipa, Uniao Leirija, Viitorija Setubal, Belenenseš, Naval, Vitorija Gimaraeš, Rio Ave...

Maritimo je eliminisan na gostovanju Santa Klari a ekipa Rio Avea stigla je do pobede u duelu sa trećeligašima iz Esmoriza zahvaljujući golovima u 58. i 78. minutu a gosti su upeli da izjednače u 67. minutu. Strelac je bio golman Rui Sakramento.